Projekt opartym na układzie Arduino

Kupię, sprzedam lub oddam łyżwy.

Projekt opartym na układzie Arduino

Postprzez WillHall » 26 lut 2024, o 23:12

Mam pewien problem z moim projektem opartym na układzie Arduino i napotykam na trudności, których nie potrafię rozwiązać. Chodzi o sterowanie silnikiem krokowym za pomocą Arduino, i niestety, nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Czy ktoś mógłby mi pomóc albo polecić jakieś źródło, gdzie mogę znaleźć konkretne informacje dotyczące tego tematu?
WillHall
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lut 2024, o 22:03

Re: Projekt opartym na układzie Arduino

Postprzez TemmaGiG » 27 lut 2024, o 09:58

Chciałbym podzielić się z Wami fantastycznym źródłem informacji dotyczących układów Arduino. Ostatnio znalazłem świetnego bloga worldofarduinogeeks.com . Znajdziecie tam wiele artykułów, poradników i ciekawych projektów związanych z układami Arduino. To naprawdę pomocne miejsce, jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące programowania, projektowania czy rozwiązywania problemów związanych z Arduino. Polecam serdecznie!
TemmaGiG
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2024, o 09:46

Re: Projekt opartym na układzie Arduino

Postprzez PetieT » 27 lut 2024, o 17:36

Wiem, że pracujecie nad projektami z użyciem układów Arduino, więc chciałem podzielić się kilkoma dodatkowymi poradami. Przede wszystkim, zawsze pamiętajcie o poprawnym zasilaniu - niewłaściwe napięcie może prowadzić do różnych problemów. Ponadto, warto regularnie sprawdzać kondensatory i rezystory, a także stosować się do zaleceń co do prądów i napięć
PetieT
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2024, o 17:14

Re: Projekt opartym na układzie Arduino

Postprzez MilesKilo » 4 kwi 2024, o 12:01

Takie projekty są naprawdę świetne. To jest w moim przekonaniu doskonałe wręcz rozwiązanie.
____________________________________
https://pracemagisterskie.szczecin.pl/nauka-angielskiego-komputer/
Avatar użytkownika
MilesKilo
 
Posty: 24
Dołączył(a): 25 cze 2020, o 11:52


Powrót do Targowisko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości