Talizmany bezpieczeństwa

Wątki dotyczące muzyki granej na naszym lodowisku. Mile widziane wasze opinie i sugestie. Tutaj także tworzycie własną PLAYLISTĘ!

Talizmany bezpieczeństwa

Postprzez kiborg » 3 cze 2024, o 12:48

Witam wszystkich. Bardzo mnie ciekawi, jakiego rodzaju talizman bezpieczeństwa posiadacie?
kiborg
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 kwi 2024, o 14:36

Re: Talizmany bezpieczeństwa

Postprzez belka333 » 3 cze 2024, o 14:36

Mój talizman bezpieczeństwa jest moim obrońcą, moim przewodnikiem przez życiowe próby i niesprzyjające sytuacje. Bransoletki ochronne , które noszę, przypominają mi o wewnętrznej sile i umiejętności pokonywania trudności. Ta bransoletka jest symbolem mojego bezpieczeństwa i ochrony przed negatywnymi wpływami otaczającego mnie świata. Napełnia mnie pewnością siebie i spokojem, dając poczucie spokoju w każdej sytuacji. Ten talizman bezpieczeństwa nie tylko symbolizuje moją ochronę, ale także napełnia mnie energią i siłą, pomagając mi pokonać przeszkody i osiągnąć swoje cele. Przypomina mi, że nie jestem sama i że zawsze coś nade mną czuwa i się o mnie troszczy.
belka333
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 kwi 2024, o 10:28

Re: Talizmany bezpieczeństwa

Postprzez margaritka » 4 cze 2024, o 20:23

Mój talizman to nietypowy wybór, ale ma dla mnie szczególne znaczenie. Moja zabawka stała się dla mnie nie tylko przedmiotem rozrywki, ale swego rodzaju amuletem, który przynosi mi szczęście i komfort.
margaritka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 kwi 2024, o 14:39

Re: Talizmany bezpieczeństwa

Postprzez Master7 » 7 cze 2024, o 08:50

Takie talizmany to jest wspaniała sprawa. Warto sobie coś takiego załatwic. W moim przekonaniu to jest naprawdę doskonała opcja jak dla mnie.
______________________________________________-
https://poznan.pte.pl/
Avatar użytkownika
Master7
 
Posty: 41
Dołączył(a): 3 wrz 2020, o 08:59


Powrót do Muzyka na tafli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości