Chcę zamontować ukryte listwy przypodłogowe

Kupię, sprzedam lub oddam łyżwy.

Chcę zamontować ukryte listwy przypodłogowe

Postprzez ann5 » 20 cze 2024, o 21:33

Cześć wszystkim!
Planuję remont mieszkania i chcę zamontować ukryte listwy przypodłogowe. Proszę o podzielenie się doświadczeniem i poradami. Jaką stronę lub sklep możecie polecić do zakupu takich listew? I ogólnie, jakie niuanse należy wziąć pod uwagę podczas ich montażu?
ann5
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 mar 2023, o 00:53

Re: Chcę zamontować ukryte listwy przypodłogowe

Postprzez maja3 » 20 cze 2024, o 22:25

Ukryte listwy przypodłogowe naprawdę nadają wnętrzu nowoczesny i schludny wygląd. Niedawno zamontowałem je w swoim domu i chcę podzielić się swoim doświadczeniem. Należy zwrócić uwagę na wybór materiału. Ukryte listwy przypodłogowe są zwykle wykonane z aluminium lub tworzywa sztucznego. Aluminiowe listwy przypodłogowe są mocne, trwałe i wyglądają bardzo stylowo, ale są droższe. Plastikowe listwy przypodłogowe są tańsze, ale mogą być mniej trwałe. W moim przypadku wybrałem aluminiowe listwy przypodłogowe, ponieważ chciałem, aby wytrzymały długo i nie straciły swojego wyglądu z upływem czasu. Jeśli chodzi o sklepy, to mogę polecić https://alu-market.pl/plintus-prihovanogo-montazhu . Zamawiałem tam listwy podtynkowe i byłem bardzo zadowolony. Mają duży wybór listew w różnych rozmiarach i wzorach, a także wszystkie niezbędne akcesoria do montażu.
maja3
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lis 2022, o 01:44

Re: Chcę zamontować ukryte listwy przypodłogowe

Postprzez lena29 » 21 cze 2024, o 23:09

Chciałbym dodać, że ukryte listwy przypodłogowe są również wygodne w czyszczeniu - kurz nie gromadzi się na widocznych częściach. Ale są też wady. Na przykład instalacja wymaga więcej czasu i kosztów finansowych w porównaniu do konwencjonalnej listwy przypodłogowej. Jeśli ściany są nierówne, mogą wystąpić trudności w instalacji. Nie należy też zapominać o możliwości uszkodzenia podczas napraw lub przestawiania mebli.
lena29
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 lis 2022, o 23:40


Powrót do Targowisko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości